REZULTATI UŽIVO - Rezultati se automatski osvježavaju svake 2 minute.

ODBOJKA rezultati osnovne škole - M

BROJ UTAKMICEVRIJEMEDVORANASKUPINAKOLOB1TIM1B2TIM2SET 1SET 2SET 3KRAJ
18.00 satiINTERSPORT 1 - teren1A1A2KRGUS, ZAGREBA3GALILEO GALILEI, UMAG25:1725:212:0
29.00 satiINTERSPORT 1 - teren1A2A1POLET, DARUVARA2KRGUS, ZAGREB25:1125:162:0
310.00 satiINTERSPORT 1 - teren1A3A3GALILEO GALILEI, UMAGA1POLET, DARUVAR16:2520:250:2
48.00 satiINTERSPORT 1 - teren 2B1B2MONTA, DUBROVNIKB3MLADOST, BIZOVAC25:525:102:0
59.00 satiINTERSPORT 1 - teren 2B2B1AUGUST, ZAPREŠIĆB2MONTA, DUBROVNIK25:1225:202:0
610.00 satiINTERSPORT 1 - teren 2B3B3MLADOST, BIZOVACB1AUGUST, ZAPREŠIĆ8:258:250:2
78.00 satiINTERSPORT 1 - teren 3 C1C2FRANKOPAN, ANDRIJAŠEVCIC3PLAVI SOKOL, SLAVONSKI BROD13:2513:250:2
89.00 satiINTERSPORT 1 - teren 3 C2C1VIDRA, ZAGREBC2FRANKOPAN, ANDRIJAŠEVCI25:1125:222:0
910.00 satiINTERSPORT 1 - teren 3 C3C3PLAVI SOKOL, SLAVONSKI BRODC1VIDRA, ZAGREB20:2525:1112:151:2
108.00 satiINTERSPORT 2 - teren 1D1D2SOKOL, POŽEGAD3ČAVLE, ČAVLE14:2511:250:2
119.00 satiINTERSPORT 2 - teren 1D2D1FRANKOPAN, OSIJEKD2SOKOL, POŽEGA25:1025:72:0
1210.00 satiINTERSPORT 2 - teren 1D3D3ČAVLE, ČAVLED1FRANKOPAN, OSIJEK25:1425:142:0
138.00 satiINTERSPORT 2 - teren 2E1E2POVRATAK, LIČKI OSIKE3REGOČ, OGULIN26:2825:2215:112:1
149.00 satiINTERSPORT 2 - teren 2E2E1GRDELINI, KAŠTEL STARIE2POVRATAK, LIČKI OSIK25:825:102:0
1510.00 satiINTERSPORT 2 - teren 2E3E3REGOČ, OGULINE1GRDELINI, KAŠTEL STARI8:2520:250:2
168.00 satiVELI JOŽE - teren 1F1F2VIHOR, PREGRADAF3SUSTIPAN, SPLIT27:2513:2508:151:2
179.00 satiVELI JOŽE - teren 1F2F1BRODARICA, ZADARF2VIHOR, PREGRADA22:2525:1911:151:2
1810.00 satiVELI JOŽE - teren 1F3F3SUSTIPAN, SPLITF1BRODARICA, ZADAR18:2525:182:151:2
198.00 satiVELI JOŽE - teren 2G1G2DRUGA, VARAŽDING3VIKTOROVAC, SISAK8:2117:250:2
209.00 satiVELI JOŽE - teren 2G2G1VIDRA, KURŠANECG2DRUGA, VARAŽDIN19:2521:250:2
2110.00 satiVELI JOŽE - teren 2G3G3VIKTOROVAC, SISAKG1VIDRA, KURŠANEC24:1425:152:0
228.00 satiVELI JOŽE - teren 3H1H2DRNJE, DRNJEH3SOKOL PITOMAČA, PITOMAČA30:2825:62:1
239.00 satiVELI JOŽE - teren 3H2H1METERIZE, ŠIBENIKH2DRNJE, DRNJE25:1430:282:0
2410.00 satiVELI JOŽE - teren 3H3H3SOKOL PITOMAČA, PITOMAČAH1METERIZE, ŠIBENIK12:2523:250:2
2517.00 satiINTERSPORT 1 - teren 14F1APOLET, DARUVAR1BAUGUST, ZAPREŠIĆ25:1725:182:0
2617.00 satiINTERSPORT 1 - teren 24F1CVIDRA, ZAGREB1DČAVLE, ČAVLE25:2125:222:0
2717.00 satiINTERSPORT 1 - teren 34F1EGRDELINI, KAŠTEL STARI1FBRODARICA, ZADAR27:2525:82:0
2817.00 satiINTERSPORT 24F1GVIKTOROVAC, SISAK1HMETERIZE, ŠIBENIK25:1125:162:0
299.00 satiINTERSPORT 1 - teren 1PFP25POLET, DARUVARP26VIDRA, ZAGREB24:2625:1811:151:2
309.00 satiINTERSPORT 1 - teren 2PFP27GRDELINI, KAŠTEL STARIP28VIKTOROVAC, SISAK12:2513:250:2
3111.00 satiINTERSPORT 23G29POLET, DARUVARG30GRDELINI, KAŠTEL STARI22:2525:2115:72:1
3211.00 satiINTERSPORT 11P29VIDRA, ZAGREBP30VIKTOROVAC, SISAK21:2526:2415:122:1

ODBOJKA rezultati osnovne škole - Ž

BROJ UTAKMICEVRIJEMEDVORANASKUPINAKOLOB1TIM1B2TIM2SET 1SET 2SET 3KRAJ
111.00 satiINTERSPORT 1 - teren1A1A2IZVOR, KRIŽEVCIA3GUSAR, OMIŠ6:252:250:2
212.00 satiINTERSPORT 1 - teren1A2A1DUBOVAC, KARLOVACA2IZVOR, KRIŽEVCI25:1925:182:0
313.00 satiINTERSPORT 1 - teren1A3A3GUSAR, OMIŠA1DUBOVAC, KARLOVAC25:2225:142:0
411.00 satiINTERSPORT 1 - teren 2B1B2SOKOLOVAC, POŽEGAB3POLET, DARUVAR13:258:250:2
512.00 satiINTERSPORT 1 - teren 2B2B1IKS, IVANECB2SOKOLOVAC, POŽEGA25:525:92:0
613.00 satiINTERSPORT 1 - teren 2B3B3POLET, DARUVARB1IKS, IVANEC15:2525:1213:151:2
711.00 satiINTERSPORT 1 - teren 3 C1C2ALOJZIJA STEPINCA, ZAGREBC3ŽUBOR, ZAGREB25:1525:162:0
812.00 satiINTERSPORT 1 - teren 3 C2C1VERUDA, PULAC2ALOJZIJA STEPINCA, ZAGREB13:2516:250:2
913.00 satiINTERSPORT 1 - teren 3 C3C3ŽUBOR, ZAGREBC1VERUDA, PULA25:2316:2515:102:1
1011.00 satiINTERSPORT 2 - teren 1D1D2SLATINA, SLATINAD3ŠPITAL, NOVALJA19:2525:218:151:2
1112.00 satiINTERSPORT 2 - teren 1D2D1BILJE, BILJED2SLATINA, SLATINA25:1825:32:0
1213.00 satiINTERSPORT 2 - teren 1D3D3ŠPITAL, NOVALJAD1BILJE, BILJE9:2511:250:2
1311.00 satiINTERSPORT 2 - teren 2E1E2JURJA HABDELIĆA, VELIKA GORICAE3OSNOVNA ŠKOLA GLINA, GLINA25:1925:172:0
1412.00 satiINTERSPORT 2 - teren 2E2E1OLUJA, KNINE2JURJA HABDELIĆA, VELIKA GORICA23:2523:250:2
1513.00 satiINTERSPORT 2 - teren 2E3E3OSNOVNA ŠKOLA GLINA, GLINAE1OLUJA, KNIN25:2025:212:0
1611.00 satiVELI JOŽE - teren 1F1F2BRENUM, MLINIF3PRVA, ČAKOVEC25:1924:2610:151:2
1712.00 satiVELI JOŽE - teren 1F2F1JOVALIJA VALPOVO, VALPOVOF2BRENUM, MLINI25:2225:182:0
1813.00 satiVELI JOŽE - teren 1F3F3PRVA, ČAKOVECF1JOVALIJA VALPOVO, VALPOVO21:254:250:2
1911.00 satiVELI JOŽE - teren 2G1G2BEDEX, BEDEKOVČINAG3MITNICA, VUKOVAR12:2521:250:2
2012.00 satiVELI JOŽE - teren 2G2G1ARBANASI, ZADARG2BEDEX, BEDEKOVČINA25:1725:172:0
2113.00 satiVELI JOŽE - teren 2G3G3MITNICA, VUKOVARG1ARBANASI, ZADAR17:2525:812:151:2
2211.00 satiVELI JOŽE - teren 3H1H2ĐURO PILAR, SLAVONSKI BRODH3DRENOVA, RIJEKA25:2125:172:0
2312.00 satiVELI JOŽE - teren 3H2H1ŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLITH2ĐURO PILAR, SLAVONSKI BROD21:2523:250:2
2413.00 satiVELI JOŽE - teren 3H3H3DRENOVA, RIJEKAH1ŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLIT17:2525:270:2
2518.00 satiINTERSPORT 1 - teren 14F1AGUSAR, OMIŠ1BIKS, IVANEC22:2521:250:2
2618.00 satiINTERSPORT 1 - teren 24F1CALOJZIJA STEPINCA, ZAGREB1DBILJE, BILJE25:1025:162:0
2718.00 satiINTERSPORT 1 - teren 34F1EJURJA HABDELIĆA, VELIKA GORICA1FJOVALIJA VALPOVO, VALPOVO21:2514:250:2
2818.00 satiINTERSPORT 24F1GARBANASI, ZADAR1HĐURO PILAR, SLAVONSKI BROD22:2515:250:2
299.00 satiINTERSPORT 1 - teren 3PFP25IKS, IVANECP26ALOJZIJA STEPINCA, ZAGREB22:2525:199:151:2
309.00 satiINTERSPORT 2PFP27JOVALIJA VALPOVO, VALPOVOP28ĐURO PILAR, SLAVONSKI BROD25:2026:242:0
3112.30 satiINTERSPORT 23G29IKS, IVANECG30ĐURO PILAR, SLAVONSKI BROD25:1925:152:0
3212.30 satiINTERSPORT 11P29ALOJZIJA STEPINCA, ZAGREBP30JOVALIJA VALPOVO, VALPOVO25:1625:172:0

Powered by Studio Arena d.o.o.