REZULTATI UŽIVO - Rezultati se automatski osvježavaju svake 2 minute.

ZAVRŠNICA 5 I 6 RAZREDI

SPORTVRIJEMEKOLOTIM1TIM2SET 1SET 2SET 3POLUVRIJEMEKRAJ
FUTSAL M9.00 sati1PBOBETKO, SISAKVIHOR, DONJA STUBICA0:40:11
FUTSAL M10.30 sati2PSLAVONAC, PLETERNICAPREDOLAC, METKOVIĆ1:31:6
FUTSAL M12.00 sati3BOBETKO, SISAKSLAVONAC, PLETERNICA3:0 BB
FUTSAL M13.30 sati1VIHOR, DONJA STUBICAPREDOLAC, METKOVIĆ0:15:2
FUTSAL Ž9.45 sati1PCESTICA, CESTICAZEMUNIK, ZEMUNIK DONJI1:01:3
FUTSAL Ž11.15 sati2PSLAVONAC, PLETERNICADEŽELIĆ, IVANIĆ-GRAD0:3 BB
FUTSAL Ž12.45 sati3CESTICA, CESTICASLAVONAC, PLETERNICA3:0 BB
FUTSAL Ž14.45 sati1ZEMUNIK, ZEMUNIK DONJIDEŽELIĆ, IVANIĆ-GRAD1:02:1
MINI NOGOMET M9.45 sati1PSLOGA, POŽEGADUBOVAC, KARLOVAC, KARLOVAC0:02:0
MINI NOGOMET M9.45 sati2PKOZJAK, SOLINALOJZIJE STEPINAC, ZAGREB0:29m 3:5
MINI NOGOMET M10.30 sati3KOZJAK, SOLINDUBOVAC, KARLOVAC, KARLOVAC1:01:0
MINI NOGOMET M12.00 sati1ALOJZIJE STEPINAC, ZAGREBSLOGA, POŽEGA2:13:1
MINI NOGOMET Ž9.00 sati1PMLADOST, PRELOGNOVSKA, NOVSKA1:04:0
MINI NOGOMET Ž9.00 sati2PSLAVONAC, PLETERNICAPETAR KRUŽIĆ, KLIS1:04:0
MINI NOGOMET Ž10.30 sati3NOVSKA, NOVSKAPETAR KRUŽIĆ, KLIS4:07:0
MINI NOGOMET Ž11.15 sati1MLADOST, PRELOGSLAVONAC, PLETERNICA3:04:1
RUKOMET M8.15 sati1PDUGOPOLJE, DUGOPOLJEBOGUMILAC, SAMOBOR6:912:16
RUKOMET M9.45 sati2PMLADOST, VOĐINCINIKOLA TESLA, ZAGREB8:1017:19
RUKOMET M11.15 sati3DUGOPOLJE, DUGOPOLJEMLADOST, VOĐINCI9:919:21
RUKOMET M12.45 sati1BOGUMILAC, SAMOBORNIKOLA TESLA, ZAGREB10:215:6
RUKOMET Ž9.00 sati1PPINGUENTE, BUZETŠESTA, VARAŽDIN3:510:11
RUKOMET Ž10.30 sati2PVELEBIT, GOSPIĆDARDA, DARDA11:417:14
RUKOMET Ž12.00 sati3PINGUENTE, BUZETDARDA, DARDA7:513:10
RUKOMET Ž13.30 sati1ŠESTA, VARAŽDINVELEBIT, GOSPIĆ5:813:16
KOŠARKA M8.15 sati1PZDENAC ŽIVOTA, ZAGREBGLAVOČ, CRIKVENICA22:538:15
KOŠARKA M9.45 sati2PBRENUM, MLINISLOGA, POŽEGA31:251:4
KOŠARKA M11.15 sati3GLAVOČ, CRIKVENICASLOGA, POŽEGA28:446:12
KOŠARKA M12.45 sati1SLOGA, POŽEGABRENUM, MLINI17:734:11
KOŠARKA Ž9.00 sati1PRIBARI, SISAKGUNDULIĆ, DUBROVNIK4:1222:24
KOŠARKA Ž10.30 sati2PMLADOST, VIROVITICALOVRAK, ZAGREB30:042:20
KOŠARKA Ž12.00 sati3RIBARI, SISAKLOVRAK, ZAGREB11:625:6
KOŠARKA Ž13.30 sati1GUNDULIĆ, DUBROVNIKMLADOST, VIROVITICA17:1832:38
GRANIČAR16.15 sati1PPETA, VARAŽDINRETFALA, OSIJEK15:711:158:151:2
GRANIČAR17.45 sati2PSMILJEVAC, ZADARGALEB, ROVINJ15:1315:102:0
GRANIČAR18.25 sati3GALEB, ROVINJPETA, VARAŽDIN12:150:2
GRANIČAR19.15 sati1SMILJEVAC, ZADARRETFALA, OSIJEK10:150:2
ODBOJKA M8.15 sati1PVIDRA, ZAGREBPLAVI SOKOL, SLAVONSKI BROD25:1425:162:1
ODBOJKA M10.15 sati2PŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLITČAVLE, ČAVLE12:2525:239:151:2
ODBOJKA M12.15 sati3PLAVI SOKOL, SLAVONSKI BRODŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLIT25:1025:212:0
ODBOJKA M14.15 sati1VIDRA, ZAGREBČAVLE, ČAVLE25:1525:162:0
ODBOJKA Ž9.15 sati1PBUMBI, VODNJANOKIT - VODICE, VODICE25:1426:242:0
ODBOJKA Ž11.15 sati2PIKS, IVANECZRINJEVAC, OSIJEK25:1517:2515:62:1
ODBOJKA Ž13.15 sati3OKIT - VODICE, VODICEZRINJEVAC, OSIJEK14:2526:2411:151:2
ODBOJKA Ž15.15 sati1BUMBI, VODNJANIKS, IVANEC16:2521:252:0